درباره فرتاک اندیشان

 

موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان در زمینه ی مشاوره ‌ و خدمات اعزام نیروی کار به خارج از کشور به روشهای مختلف از قبیل: اسکیل وورکر (نیروی کار ماهر) در کشورهای مختلف کانادا، استرالیا، نیوزلند و اروپا، جاب آفر(پیشنهاد کار)، کاریابی، اعزام جهت شرکت در دوره های پیش نیاز جهت آماده شدن برای کار در مارکت خارجی، اقامت پزشکان، دندانپزشکان، پرستاران و ... و همچنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی برای متقاضیان فعال می‌باشد. لازم به ذکر است که کادر متخصص و مجرب موسسه کاریابی فرتاک اندیشان با سالها تجربه در این حوزه ها مشغول به فعالیت بوده است و در سال 1394 موفق به اخذ مجوز رسمی کاریابی خارجی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گردید (شماره مجوز: 167513 ) ؛ و افتخار دارد با ارائه خدمات منحصر به فرد ، توسط مشاورین و کادر مجرب ، متقاضیان عزیز را جهت اقامت و کار در برترین کشورها و بهترین موقعیتهای شغلی در کشورهای حوزه فعالیت خود راهنمایی و همراهی نماید. موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان بعنوان یکی از پیشگامان اطلاع رسانی در زمینه اعزام نیروی کار به خارج از کشور، بواسطه ارتباط تنگاتنگ با بازار کار و نیز با ارائه مشاوره های جامع برای کلیه متقاضیان بر اساس شرایط و درخواست ایشان ، بهترین خدمات را ارائه می نماید. لذا متقاضیان و خانواده محترمشان می توانند با شرکت در جلسات مشاوره حضوری و یا تلفنی با کارشناسان موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان آگاهی کامل از شرایط کار و اقامت در خارج از کشور کسب کرده و در نتیجه برنامه ریزی مطمئن و هدفمندی را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهند. در سایت موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان سعی شده است اطلاعات جامع و کاملی را درباره شرایط کار و اقامت در کشورهای مختلف به متقاضیان ارائه نماییم تا شما عزیزان قبل از هرگونه اقدام برای اعزام جهت کار و اقامت در خارج از کشور بتوانید اطلاعات اولیه کاملی را در خصوص کشورهای مختلف کسب نمایید. سایت موسسه فرتاک اندیشان به طور مستمر در حال به روز رسانی بوده و شما می توانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی از آخرین اخبار در این حوزه ها مطلع گردید. بعلاوه، کارشناسان مجرب ما در موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان از فارغ ‌التحصیلان خارج از کشور میباشند و خود تجربه زندگی‌ در کشور‌های متفاوت را داشته اند .همچنین کادر متخصص موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان به چندین زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی‌، دانمارکی، چینی‌، ترکی و... آشنایی و تسلط دارند. و با خدمات ویژه و منحصر به فرد و با آگاهی کامل از شرایط زندگی، اقامت و کار در کشورهای مختلف، راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار داده و پاسخگوی سؤالاتتان خواهند بود و از ابتدای هر پروسه تا پس از مستقر شدن در کشور مقصد، همراه و همگام متقاضیان و خانواده ایشان خواهند بود.
متقاضیان عزیز میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره با مشاورین موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان تماس حاصل نمایند و یا با هماهنگی وقت قبلی حضورا به موسسه مراجعه نمایند.

امید است سهمی هرچند اندک در موفقیتتان داشته باشیم...

اطلاعات تماس

درباره شرکت

    موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان در زمینه ی مشاوره ‌ و خدمات اعزام نیروی کار به خارج از کشور به روشهای مختلف از قبیل: اسکیل وورکر (نیروی کار ماهر) در کشورهای مختلف کانادا، استرالیا، نیوزلند و اروپا، جاب آفر(پیشنهاد کار)، کاریابی، اعزام جهت شرکت در دوره های پیش نیاز جهت

    بیشتر بدانید