درباره گرین کارت

 

موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان با نام تجاری GreenCard (گرین کارت) در زمینه های: مشاوره ‌ و خدمات اعزام دانشجو و اعزام نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره امور مهاجرت و اخذ اقامت به روشهای مختلف از قبیل: سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ شهروندی و پاسپورت و... و هم چنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی فعال می‌باشد.

لازم به ذکر است که کادر متخصص و مجرب GreenCard (گرین کارت) از سال 1387 در این حوزه ها مشغول به فعالیت بوده است و در سال 1394 موفق به اخذ مجوز رسمی کاریابی خارجی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گردید (شماره مجوز: 167513)
بعلاوه، پرسنل GreenCard (گرین کارت) از فارغ ‌التحصیلان خارج از کشور میباشند که خود تجربه زندگی‌ در کشور‌های متفاوت را داشته اند.
همچنین کادر متخصص GreenCard (گرین کارت) به چندین زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی‌، دانمارکی، هندی، مالایی، چینی‌، ترکی و... آشنایی و تسلط دارند.

موسسه بین المللی GreenCard (گرین کارت) با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در کشورهای حوزه فعالیت، خدمات ویژه و منحصر به فردی را به متقاضیان خود ارائه مینماید؛ و از ابتدای هر پروسه تا پس از مستقر شدن در کشور مقصد، همراه و همگام متقاضیان و خانواده ایشان خواهد بود.

امید است سهمی هرچند اندک در موفقیتتان داشته باشیم...

اطلاعات تماس

درباره شرکت

    موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان با نام تجاری GreenCard (گرین کارت) در زمینه های: مشاوره ‌ و خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره امور مهاجرت و اخذ اقامت به روشهای مختلف از قبیل: سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ شهروندی و پاسپورت و... و هم چنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی

    بیشتر بدانید