خرید ملک در فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک  

یکی از راههای اخذ اقامت در اروپا خرید ملک در فرانسه میباشد. موسسه بین المللی گرین کارت با کادری مجرب در کشور فرانسه بهترین املاک را متناسب با بودجه و شرایط متقاضیان، برای ایشان انتخاب و شرایط خرید را برای ایشان تا حد امکان تسهیل مینمایند.

مزایای خرید ملک در فرانسه
- سرمایه گذاری مطمئن

- امکان اخذ ویزا و اقامت فرانسه

- امکان تردد در اروپا و محدوده شینگن بدون نیاز به ویزا

- امکان همراهی اعضای خانواده (با خرید حداقل 15-11 متر به ازای هر نفر)

شرایط اخذ اقامت فرانسه
متقاضیان، با خرید ملک در فرانسه سهامدار خاک فرانسه محسوب خواهند گردید. ولی نکته حائز اهمیت این است که متقاضیان بلافاصله پس از خرید ملک امکان اخذ اقامت دائم و ملیت این کشور را ندارند بلکه به این صورت است که هربار درخواست ویزا بدهند با درخواستشان موافقت میگردد و در ابتدا یک ویزای 3 ماهه، پس از آن یک ویزای 6 ماهه و بعد از آن ویزاهای یک ساله دریافت میکنند و سالانه ویزایشان را تمدید مینمایند و به مرور زمان میتوانند اقامت دائم، اجازه کار و... را از دولت این کشور دریافت و پیگرد آن پاسپورت این کشور را دریافت نمایند.

مبالغ خرید ملک در فرانسه
خرید ملک در فرانسه با حداقل 11 متر به ازای هر نفر امکان پذیر میباشد و بسته به منطقه و شهر هزینه آن متفاوت میباشد ولی به طور کلی از حد اقل 60.000 یورو به بالا میتوان خرید ملک انجام داد.

جهت امکان سنجی و بررسی شرایط خود با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی آنلاین پر کنید.

اطلاعات تماس

درباره شرکت

    موسسه کاریابی خارجی و مشاوره شغلی فرتاک اندیشان در زمینه ی مشاوره و خدمات اعزام نیروی کار به خارج از کشور به روش های مختلف از قبیل: اسکیل وورکر (نیروی کار ماهر) در کشورهای مختلف کانادا، استرالیا، نیوزلند و اروپا، جاب آفر (پیشنهاد کار)، کاریابی، اعزام جهت شرکت در دوره های پیش نیاز جهت

    بیشتر بدانید