خرید ملک در پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک  

یکی از راههای اخذ اقامت اروپا خرید ملک در پرتغال میباشد. کارشناسان موسسه بین المللی گرین کارت با تجارب و سوابق درخشانی که در این زمینه دارند و با امکاناتی که در کشور پرتغال دارند، امکان یک سرمایه گذاری مطمئن را برای متقاضیان فراهم مینمایند.

مزایای خرید ملک در پرتغال
- سرمایه گذاری ارزی مطمئن

- امکان اخذ ویزای شینگن و اقامت پرتغال

- امکان تردد در اتحادیه اروپا و محدوده شینگن

- امکان همراهی اعضای خانواده

شرایط اخذ اقامت پرتغال
با خرید ملک در پرتغال امکان اخذ اقامت وجود دارد که البته این موضوع به مبلغ ملک خریداری شده نیز بستگی دارد. در اکثر کشورهای اروپایی با خرید ملک به ارزش حد اقل 70.000 یورو امکان اخذ ویزای توریستی بلند مدت وجود دارد که اولین ویزا 3ماهه، پس از آن 6 ماهه و بعد از آن ویزاهای یکساله به متقاضیان داده میشود و به مرور زمان با کسب مجوزهای لازم امکان تحصیل، کار، بیزینس و... برای متقاضیان و اعضای خانواده شان میسر میگردد. اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک (بلافاصله پس از خرید ملک)، در کشور پرتغال فقط در شرایطی امکان پذیر است که مبلغ ملک خریداری شده حداقل پانصد هزار یورو باشد. در این شرایط متقاضی و اعضای خانواده اش حق اقامت این کشور را خواهند داشت و امکان تردد در کل اتحادیه اروپا برای ایشان میسر میباشد. بدیهی است خرید ملک با رقمهای کمتر از این امکان پذیر خواهد بود ولی بلافاصله تبدیل به اقامت نمیشود ولی هر زمان متقاضی اراده نماید میتواند ویزای این کشور را اخذ نماید.

مبالغ خرید ملک در پرتغال
هزینه خرید ملک در پرتغال بسته به منطقه و شهر آن متفاوت میباشد و به طور کلی از حد اقل 70.000 یورو به بالا میتوان خرید ملک انجام داد. ولی همانطور که اشاره شد با خرید ملک به ارزش حداقل 500.000 (پانصد هزار) یورو امکان اخذ اقامت دائم وجود خواهد داشت.

جهت امکان سنجی و بررسی شرایط خود با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی آنلاین پر کنید.

اطلاعات تماس

درباره شرکت

    موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان با نام تجاری GreenCard (گرین کارت) در زمینه های: مشاوره ‌ و خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره امور مهاجرت و اخذ اقامت به روشهای مختلف از قبیل: سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ شهروندی و پاسپورت و... و هم چنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی

    بیشتر بدانید