ثبت شرکت در شیلی

مهاجرت به شیلی از طریق ثبت شرکت 

یکی از راههای اخذ اقامت و پاسپورت شیلی ثبت شرکت در شیلی میباشد. ثبت شرکت در شیلی، با توجه به موقعیت جغرافیایی این کشور و هم مرز بودن با کشورهای مطرحی همچون پرو و آرژانتین و همچنین با توجه به اقتصاد رو به رشد این کشور بویژه در بخش صنعت و معدن، یکی از بهترین و مناسب ترین کشورهای آمریکای جنوبی جهت اخذ اقامت میباشد. و بعلاوه به متقاضی این امکان را میدهد که اقامت یکساله این کشور را داشته باشد. اقامتهای یک ساله این کشور پس از 4 سال با احراز فعالیت شرکت منجر به اقامت دائم گردیده و امکان اخذ پاسپورت و حق شهروندی نیز میسر میباشد. نکته حائز اهمیت این است که متقاضیان با در اختیار داشتن کارت اقامت این کشور به راحتی میتوانند به آمریکای شمالی و ایالات متحده آمریکا بدون نیاز به ویزا سفر کنند. و همچنین پس از اثبات فعالیت شرکت امکان تقاضای ویزا و کارت اقامت برای اعضای خانواده نیز فراهم میباشد.

مزایای ثبت شرکت در شیلی
متقاضیان از کلیه حق و حقوق اقامت در شیلی برخوردار خواهند بود و مادامیکه اقامت شیلی را داشته باشند میتوانند از کلیه مزایا بهره مند گردند.

- امکان اقامت در شیلی

- امکان افتتاح حساب بانکی در شیلی

- امکان کار و تحصیل در شیلی

- امکان تردد در کشورهای آمریکایی بویژه ایلات متحده

- عدم نیاز به حضور دائم فیزیکی در کشور شیلی

- امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت شیلی

"شرایط و هزینه های ثبت شرکت در شیلی"
15000 دلار (یک نفره) / 25000 دلار (دو نفره) مبلغ سرمایه اولیه
6 تا 9 ماه کاری زمان انجام کار
یک ساله – بدون خانواده شرایط اقامت
سهامی خاص نوع شرکت
21% مالیات بر درآمد | 3700 دلار سالیانه میزان تقریبی مالیات سالیانه

جهت امکان سنجی و بررسی شرایط خود با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید و یا فرم ارزیابی آنلاین پر کنید.

اطلاعات تماس

درباره شرکت

    موسسه بین المللی کارت سبز فرتاک اندیشان با نام تجاری GreenCard (گرین کارت) در زمینه های: مشاوره ‌ و خدمات اعزام دانشجو و نیروی کار به خارج از کشور، مشاوره امور مهاجرت و اخذ اقامت به روشهای مختلف از قبیل: سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ شهروندی و پاسپورت و... و هم چنین در زمینه برگزاری کلاسهای آموزشی زبان های خارجی

    بیشتر بدانید