رزرو وقت مشاوره

بررسی شانس های مهاجرت

02126421612

||  

درباره ما

  ||

شرکت خدمات مهاجرتی گرین کارت در زمینه ی مشاوره‌ و خدمات اعزام به خارج از کشور به روشهای مختلف از قبیل: تحصیلی، جاب آفر، جاب سیکر، نیروی متخصص، آوسبیلدونگ، خرید ملک، تمکن مالی، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، کارآفرینی، پاسپورت فعال می باشد. از دیگرخدمات موسسه می توان اخذ وقت سفارت ، تکمیل فرم های سفارت، معرفی اساتید مجرب زبان های خارجی ، نگارش تخصصی رزومه (CV) و انگیزه نامه (SOP) را نام برد. لازم به ذکر است که کادر متخصص و مجرب موسسه مهاجرتی گرین کارت با سالها تجربه در این حوزه ها مشغول به فعالیت بوده است و افتخار دارد با ارائه خدمات منحصر به فرد توسط مشاوران و کادر مجرب ، متقاضیان عزیز را جهت اقامت در کشورهای حوزه فعالیت خود راهنمایی و همراهی نماید.

 

شرکت خدمات مهاجرتی گرین کارت بعنوان یکی از پیشگامان اطلاع رسانی در زمینه اعزام نیروی کار به خارج از کشور، بواسطه ارتباط تنگاتنگ با بازار کار و نیز با ارائه مشاوره های جامع برای کلیه متقاضیان بر اساس شرایط و درخواست ایشان، بهترین خدمات را ارائه می نماید. لذا متقاضیان و خانواده محترمشان می توانند با شرکت در جلسات مشاوره حضوری، تلفنی و یا آنلاین با کارشناسان شرکت خدمات مهاجرتی گرین کارت آگاهی کامل از شرایط کار و اقامت در خارج از کشور کسب کرده و در نتیجه برنامه ریزی مطمئن و هدفمندی را برای رسیدن به اهداف خود انجام دهند.

 

در سایت شرکت خدمات مهاجرتی گرین کارت سعی شده است اطلاعات جامع و کاملی را درباره شرایط کار و اقامت در کشورهای مختلف به متقاضیان ارائه نماییم تا شما عزیزان قبل از هرگونه اقدام برای اعزام جهت کار و اقامت در خارج از کشور بتوانید اطلاعات اولیه کاملی را در خصوص کشورهای مختلف کسب نمایید. سایت ما به طور مستمر در حال به روز رسانی بوده و شما می توانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی از آخرین اخبار در این حوزه ها مطلع گردید. بعلاوه، کارشناسان مجرب ما از فارغ ‌التحصیلان خارج از کشور بوده و ضمن تسلط به چندین زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی‌، دانمارکی، چینی‌، ترکی و... ، تجربه زندگی‌ در کشور‌های متفاوت را داشته اند و با خدمات ویژه و منحصر به فرد و با آگاهی کامل از شرایط زندگی، اقامت و کار در کشورهای مختلف، راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار داده و پاسخگوی سؤالاتتان خواهند بود و از ابتدای هر پروسه تا پس از مستقر شدن در کشور مقصد، همراه و همگام متقاضیان و خانواده ایشان خواهند بود.

 

متقاضیان عزیز میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره با مشاورین موسسه گرین کارت تماس حاصل نمایند و یا با هماهنگی وقت قبلی حضورا به موسسه مراجعه نمایند.

 

امید است سهمی هرچند اندک در موفقیتتان داشته باشیم...

 

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top