رزرو وقت مشاوره

بررسی شانس های مهاجرت

02126421612

||  

چرا گرین کارت؟

  ||

دارا بودن کادری مجرب

کادر موسسه گرین کارت شامل افراد تحصیلکرده، دارای اقامت و درحال تردد به کشورهای حوزه فعالیت می باشد که این امر مقدمه یک مشاوره و سپس یک انتخاب صحیح برای متقاضیان مهاجرت میباشد.

 

دو دهه سابقه درخشان در امور مهاجرت

تجربه کاری نه تنها در زمینه مشاوره بلکه بصورت اجرایی در دو دهه متوالی که به مهاجرت افراد زیادی در سنین مختلف، با شرایط متعدد و سطح دارایی متفاوت یاری کرده است.

 

تعدد زمینه فعالیت از تحصیلی و کاری گرفته تا سرمایه گذاری، خرید ملک، استارتاپ و...

این تعدد این فرصت را به متقاضیان مهاجرت می دهد تا پس از هر گونه اقدام در راستای مهاجرت، اطلاعات کافی راجع به کلیه پروسه های مهاجرت به دست آورده و سپس با دید کافی انتخاب و اقدام به مهاجرت نمایند.

 

همراهی متقاضیان از ابتدا تا مستقر شدن در کشور مقصد

یکی از دغدغه های متقاضیان سردرگمی در امور مهاجرت است. موسسه گرین کارت با ارائه یک پکیج کامل شامل مشاوره تا اخذ ویزا در کشور مبدا و پس از آن پکیج کامل دیگری از زمان اخذ ویزا تا مستقر شدن و آشنا شدن با سبک زندگی در کشور و بخصوص شهر مقصد نگرانی های مهاجرت را از بین خواهد برد.

 

عودت مبالغ در صورت عدم موفقیت

موسسه گرین کارت تضمین میکند چنانچه پروسه قابلیت اجرایی نداشته باشد مبالغ پرداختی را به متقاضی بازگرداند و یا در صورت موافقت متقاضی راههای مهاجرتی جایگزین به آنها پیشنهاد دهد. این امر یکی از علت های محبوبیت موسسه گرین کارت بوده است که کاربران و سایت های زیادی از این موسسه به عنوان برترین موسسه مهاجرتی یاد کرده است.

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top